Soňa Woffová

  • certifikovaná lektorka jógy a jógy ve vzduchu
  • absolventka kurzu "Pánevní dno pro lektory jógy"
  • absolventka České školy klasické homeopatie s více jak desetiletou praxí
  • absolventka Bachova mezinárodního vzdělávacího programu pro Bachovy květové esence

Jóga


Nebojte se jógy! Bez ohledu na věk, pohlaví, fyzickou kondici - jóga je opravdu vhodná pro každého. Cvičíme v souladu s naším tělem a dechem v duchu sthira sukham ásanam - jógová pozice je pevná a pohodlná.


Jóga ve vzduchu


Nebojte se ani jógy ve vzduchu! Opora hamaky uleví Vašim zádům, pozice hlavou dolů krásně prokrví celou horní polovinu těla. A hlavně! Je to vážně zábava! Jen PROSÍM na hodiny jógy ve vzduchu nechejte doma šperky, hodinky, stejně jako oblečení se zipy a knoflíky a suchými zipy. Naopak si určitě vemte dlouhé legíny, triko s rukávy (krátkými či dlouhými) a ponožky (z hygienických důvodů).


Homeopatie


Homeopatie je alternativní, neagresivní, jemná léčebná praxe. Vzniknout jí dal německý lékař Samuel Hahnemann v roce 1796. Byl zastáncem zásady, že podobné se léčí podobným, tedy že látka, která u zdravého člověka vyvolá určité symptomy, může vyléčit pacienta, který těmito příznaky trpí. Homeopat se zabývá celkovým stavem člověka. Pozornost věnuje nejen fyzickým symptomům, ale i jeho mentálnímu a citovému stavu. Pomocí homeopatie řešíme akutní, ale i dlouhodobé zdravotní a psychické komplikace.

V případě řešení chronických potíží je nezbytný úvodní, hodinu až hodinu a půl dlouhý, rozhovor o Vašem životě, během kterého vytvoříme osu všeho, co jste zažili a jak jste se vyvíjeli a tedy toho, co ovlivnilo Váš současný fyzický i duševní stav.

V případě zájmu se objednávejte na telefonu 776 199 666.