Zvuková lázeň

Nechte se unášet jemnými léčivými tóny.


Co vás čeká?

Připravte se na jedinečnou a očistnou cestu ducha prostřednictvím zvukové lázně. Naše sezení vás zavede na mystickou cestu pomocí etnických hudebních nástrojů z celého světa, včetně didgeridoo, tibetských mís, gongů, dešťových sloupů, a perských bubnů. Tyto nástroje vytvářejí hluboké, meditativní zvuky, které vás ponoří do stavu hluboké relaxace a pomohou vám uvolnit se od každodenního stresu. Tato zvuková lázeň vám nabízí možnost prožít hluboké duševní a tělesné uvolnění a znovuobjevit vnitřní klid a harmonii.

 

Jak se objednat:

Pro objednání jiného termínu prosím napište na email: davedive@seznam.cz a nebo volejte na tel. +420 739 477 001 a společně najdeme nejvhodnější termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Zvuková lázeň

Nevšední zážitek

Umožníte si prožít neobvyklý a očarující zážitek, kde se hudba stává mostem k hluboké relaxaci.

 

Rozmanitost nástrojů

Ponořte se do světa unikátních zvuků a tónů z různých koutů světa, které obohatí vaši duši i tělo.

 

Hluboký odpočinek

Dosáhněte stavu hlubokého odpočinku a vnímavosti, který vám pomůže obnovit vnitřní harmonii a klid.

Pro koho je Zvuková lázeň vhodná:

  • Tato terapie je otevřena všem bez ohledu na věk či pohlaví, nabízí unikátní způsob relaxace pro každého.

  • Ideální pro jednotlivce, páry i skupiny - terapie se přizpůsobí vašim individuálním potřebám a představám.

  • Pokud hledáte místo, kde můžete sdílet zkušenosti a užívat si poklidné prostředí, je tato terapie pro vás tou pravou volbou.

Cena:

Soukromé sezení v délce 1 hod. 750,- Kč

Nejčastější dotazy

Odpověď: Naše zvuková lázeň nabízí unikátní kombinaci zkušeností a odbornosti. Od roku 2013 jsem se učil od mnoha mistrů a rozvíjel své dovednosti od relaxačních koncertů až po individuální terapie. Přijďte a zažijte, jak můžete skrze mé vedení objevit hlubokou relaxaci a harmonii.
Odpověď: Přineste si volné oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně, ať už budete relaxovat v leže nebo v sedě. Vše ostatní je připraveno, abyste mohli plně zažít relaxační zážitek.
Odpověď: Při naší zvukové lázni zažijete fascinující paletu zvuků z didgeridoo, tibetských mís, gongů, dešťového sloupu, koshi, perských bubnů daf a tar, chřestidel, a dokonce i alikvotního a hrdelního zpěvu. Každý z těchto nástrojů přispívá k jedinečnému a hlubokému zážitku.

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud jsou plná, zaparkujte směrem do Ostrovačic u sokolovny nebo naproti u campu Alpa směrem k přivaděči. Neparkujte prosím před garáží.

Pokud máte potíže najít nás,
neváhejte nás kontaktovat na +420 608 516 291