Zvuková lázeň

Zvuková lázeň

Nechte své tělo vibrovat a vnímat to

Co vás čeká na masáži?

Terapie bude probíhat buď individuálně v délce trvání 60 minut v časovém horizontu 60 min. Dle potřeby vybereme vhodný nástroj nebo mix různých nástrojů.

S sebou je vhodné mít volné oblečení a také svoji podložku, na kterou jste zvyklí, není to však podmínkou. Při terapiích je nejlepší pozice v leže, ve které se nejsnadněji uvolníte.
 

Naučíme se vnímat hudbu jiným směrem, kde etnické přírodní nástroje budou naši průvodci a společně s naším dechem a tepem srdce otevřeme hbiny poznání sebe sama.

Hlas náš nástroj , který si nosíme stále sebou už od nepaměti. Jen se změnilo jeho použití v našem každodenním životě, na rozdíl od našich předků a přirodních národů. Podíváme se směrem k alikvotnímu a hrdelnímu zpěvu. Tato forma zpěvu spojená s dechem rozvíjí nevídané možnosti našeho potenciálu v rozvoji osobnosti a zdraví.

Cena

750kc / 1 hod.

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud již není volné místo, můžete zaparkovat na stejné straně směrem do Ostrovačic u sokolovny a nebo na protější straně u campu Alpa směrem k přivaděči.

Pokud máte potíže najít nás, neváhejte nás kontaktovat na:
+420 608 516 291

Obraťte se na nás

Poskytneme Vám konzultaci zdarma

Nejčastější dotazy

Naše prioritou je osobní přístup. Každý kurz má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Je to ucelený a propojený koncept na jednom místě, kde najdete zdravý pohyb v některé z vámi vybraných lekcí, relaxaci na různých masážích, péči o duši na kineziologii a homeopatii alternativní medicínu.
Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.