Zdravotní cvičení

Procvičte vaše tělo zdravě a do hloubky.


Co vás čeká na lekci?

Můžete se těšit na klidné a velmi vědomé cvičení. Naučíme vás správně posilovat a protahovat nejen ty nejviditelnější svaly, ale i ty skryté, na které se často zapomíná. Při cvičení používáme i dechové techniky, což je super nejen pro vaše tělo, ale i pro uklidnění mysli.

Cvičení je kompletní – zaměřujeme se na vše od rukou a nohou až po střed těla a další důležité části a témata. Aby bylo cvičení zábavnější a efektivnější, používáme různé pomůcky jako overbally, deky, jógové bloky, bolstery, činky s nízkou váhou, therabandy, ale i masážní míčky či válce.

Zdravotní cvičení

Komplexní trénink

Procvičení od hlavy až k patě. Naše lekce jsou navržené tak, abyste posílili hluboký stabilizační systém a zlepšili držení svého těla.

 

Různorodost

Každá lekce je jedinečná. Využíváme širokou škálu nářadí od bosu, po masážní válce a míčky, overbally pro maximální motivaci a zábavu.

 

Osobní přístup

Naše malé skupinové lekce zaručují, že získáte individuální pozornost a podporu, kterou potřebujete k dosažení svých cílů.

Pro koho je kondiční cvičení vhodné:

  • Pro ty, kdo hledají osobní přístup v malých skupinách.

  • Pro milovníky zdravého pohybu.

  • Pro všechny věkové kategorie a úrovně zkušeností, od začátečníků po pokročilé.

  • Pro ty, kdo si cení komunitní atmosféry a klidného prostředí pro cvičení.

Cena:

Jednorázová lekce 1 hod. 15min. (6 osob ve skupině) 300,- Kč

Permanentka na 10 lekcí 2 500,- Kč

Nejčastější dotazy

Odpověď: U nás nemusíte mít strach ze ztráty v davu. Naše lekce jsou malé, s maximálně 6 účastníky, abychom zaručili osobní přístup a dostatečnou pozornost pro každého. Budete mít prostor pro vaše dotazy a individuální podporu, kterou potřebujete.
Odpověď: Naše lekce je výjimečná díky naší odbornosti a zkušenostem. Nejenže pomáháme lidem s různými zdravotními potřebami, ale naše cvičení je také skvělou prevencí pro zdravý životní styl. Naši klienti hlásí pozitivní výsledky, a to je pro nás nejlepší doporučení.
Odpověď: Nemějte obavy, naše lekce jsou přizpůsobené pro všechny úrovně zkušeností. Jsme zde, abychom vám pomohli a podpořili vás, ať už jste na jakémkoliv stupni. Vždy vám nabídneme alternativní cviky, pokud budete potřebovat, a budeme vás motivovat po celou dobu.

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud jsou plná, zaparkujte směrem do Ostrovačic u sokolovny nebo naproti u campu Alpa směrem k přivaděči. Neparkujte prosím před garáží.

Pokud máte potíže najít nás,
neváhejte nás kontaktovat na +420 608 516 291