Zdravotní cvičení

Zdravotní cvičení

Zkuste něco nového a procvičte své tělo zdravě a do hloubky!

Co vás čeká na lekci?

Zdravotní cvičení je pomalý a velmi velmi vědomý druh pohybu. Posilujeme a protahujeme nejen velké svaly, ale i ty, které jsou uložené hluboko a často se na ně zapomíná. Nedílnou součástí jsou dechové techniky. Pozornost věnujeme horní a dolní končetině, axiálnímu systému, hlubokému stabilizačnímu systému a dalším neméně zajímavým tématům.

Ku pomoci je nám celá řada pomůcek – overbally, deky, jógové bloky, bolstery, činky s nízkou váhou, therabandy, ale i masážní míčky či válce.

Komplexní trénink

Procvičení od hlavy až k patě. Naše lekce navržené tak, abyste posílili hluboký stabilizační systém a zlepšili držení svého těla.

 

Různorodost

Každá lekce je jedinečná. Využíváme širokou škálu nářadí od bosu, po masážní válce a míčky, overbally pro maximální motivaci a zábavu.

 

Osobní přístup

Naše malé skupinové lekce zaručují, že získáte individuální pozornost a podporu, kterou potřebujete k dosažení svých cílů.

Pro koho je kondiční cvičení vhodné:

  • Pro ty, kdo hledají osobní přístup v malých skupinách.

  • Pro milovníky zdravého pohybu.

  • Pro všechny věkové kategorie a úrovně zkušeností, od začátečníků po pokročilé.

  • Pro ty, kdo si cení komunitní atmosféry a klidného prostředí pro cvičení.

Cena:

Jednorázová lekce 1 hod. 15min. (6 osob ve skupině) 300 Kč

Permanentka na 10 lekcí 2 500 Kč

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud již není volné místo, můžete zaparkovat na stejné straně směrem do Ostrovačic u sokolovny a nebo na protější straně u campu Alpa směrem k přivaděči.

Pokud máte potíže najít nás, neváhejte nás kontaktovat na:
+420 608 516 291

Obraťte se na nás

Poskytneme Vám konzultaci zdarma

Nejčastější dotazy

Naše prioritou je osobní přístup. Každý kurz má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Je to ucelený a propojený koncept na jednom místě, kde najdete zdravý pohyb v některé z vámi vybraných lekcí, relaxaci na různých masážích, péči o duši na kineziologii a homeopatii alternativní medicínu.
Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.