Cvičení pro děti

Podpořte rozvoj pohybových schopností.


Co vaše děti čeká na lekci?

Každá lekce začíná zábavným rozehřátím plným her, jako je honěná, Medvěd nebo Žraloci, což dětem pomáhá uvolnit se a připravit na aktivní cvičení. Poté se zaměříme na rozvoj základních pohybových dovedností a to vše s pomocí nápaditých pomůcek jako jsou kruhy, hrazda, žebřiny, balanční čočky a bedýnky, které zlepšují koordinaci a stabilitu. Nejoblíbenější částí je opičí dráha, kde se děti mohou vyřádit a zároveň procvičovat celou řadu dovedností. Lekce končí uklidňujícím protažením a pětiminutovým odpočinkem v jógových pozicích s pohádkovým příběhem.

Cvičení pro děti

Komplexnost

Naše lekce nabízejí holistický rozvoj pohybových schopností, včetně aktivace klenby rukou i nohou pro celkovou pohybovou harmonii.

 

Různorodost

Každá naše lekce je originální zážitek, kde využíváme různorodé náčiní, od kruhů, hrazdy a plyoboxů až po žebřiny, což zajišťuje stálou motivaci a nekončící zábavu.

 

Zábava

Nabízíme zábavné a dynamické procvičování celého těla, což dělá z každé lekce zážitek, na který se děti budou těšit.

Pro koho je dětské cvičení vhodné:

  • Pro děti ve věku 7 až 14 let. Tento věk je však pouze orientační neboť pohybová i celková vyspělost se u dětí ve stejném věku může velmi lišit.

  • Pro ty, kdo hledají osobní přístup v malých skupinách.

  • Pro milovníky různorodého a zábavného cvičení.

  • Pro všechny úrovně zkušeností, od začátečníků po pokročilé.

Cena:

Jednorázová lekce 1 hod. (8 osob ve skupině) 230,- Kč

Permanentka na 10 lekcí 2 000,- Kč

Nejčastější dotazy

Odpověď: U nás není třeba se obávat velkých skupin. Držíme naše lekce malé, s maximálně 8 účastníky, abychom každému mohli poskytnout individuální pozornost a podporu, kterou potřebuje.
Odpověď: Naše dětské cvičení je výjimečné díky své hravosti a rozmanitosti. Používáme široký výběr náčiní a nářadí, abychom zaručili maximální zábavu a motivaci pro vaše děti – učení skrze hru na prvním místě!
Odpověď: Pro cvičení si stačí vzít pohodlné oblečení, jako je tričko a kraťasy nebo tepláky. Cvičíme na měkkých podložkách, takže budete cvičit bosky nebo v ponožkách. Pitný režim zajistíme my, takže stačí přijít a užívat si lekci.

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud jsou plná, zaparkujte směrem do Ostrovačic u sokolovny nebo naproti u campu Alpa směrem k přivaděči. Neparkujte prosím před garáží.

Pokud máte potíže najít nás,
neváhejte nás kontaktovat na +420 608 516 291