Cvičení pro děti

Cvičení pro děti

Dopřejte vašim dětem zábavné cvičení s nepřeberným množstvím pomůcek a zážitků!

Co vás čeká na lekci?

Všestranná pohybová příprava dětí se závěrečným protažením a zklidněním. Rozvoj pohybových schopností, dovedností, koordinace, stability a aktivace ruční a nožní klenby.

Úvod každé lekce patří rozehřátí, a to formou hry, například honěná na bedýnkách, Zamrzlík, Žraloci, úpolové hry a podobně. Následuje kloubní mobilizace a pak už hlavní část. Tu využíváme k výuce dovedností, kterými by děti měly běžně vládnout, avšak ne vždy tomu tak je. Učíme například správné provedení základních cviků jako jsou třeba dřepy, kotouly, pádové techniky, průpravné úpoly, hody a chytání míčů různých velikostí. K dispozici máme žebřiny, které jsou výborným tréninkem úchopu a prospívají klenbě ruky. Dále balanční čočky, bosu a bedýnky, na kterých trénujeme stabilitu, přeskoky, skoky do výšky i do dálky. Na kruzích se učíme kotoul vzad, „Vosí hnízdo“, stojku, a nebo se jen prostě houpeme Oblíbenou aktivitou je opičí dráha, kde se děti opravdu vyřádí a kde se otevírá prostor pro využití nepřeberného množství pomůcek a aktivit.

V závěru je pak čas na nezbytné protažení a pětiminutový oddech v jógových protahovacích pozicích při čtení pohádkových příběhů.

Komplexní trénink

Zábavné procvičení od hlavy až k patě.

Aktivace klenby ruky a nohy

Rozvoj pohybových schopností a dovedností
 

Různorodost

Každá lekce je jedinečná. Využíváme širokou škálu náčiní a nářadí, od kruhů, plyoboxů (bedýnek) po žebřiny, pro maximální motivaci a zábavu.
 

Osobní přístup

Naše malé skupinové lekce zaručují, že vaše děti budou mít individuální pozornost a podporu, kterou potřebují k dosažení svých cílů.

Pro koho je dětské cvičení vhodné:

  • Pro děti ve věku 8 až 14 let. Tento věk je však pouze orientační neboť pohybová i celková vyspělost se u dětí ve stejném věku může velmi lišit.

  • Pro ty, kdo hledají osobní přístup v malých skupinách.

  • Pro milovníky různorodého a zábavného cvičení.

  • Pro všechny úrovně zkušeností, od začátečníků po pokročilé.

  • Pro ty, kdo si cení komunitní atmosféry.

Cena:

Jednorázová lekce 1 hod. (8 osob ve skupině) 230 Kč

Permanentka na 10 lekcí 2 000 Kč

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud již není volné místo, můžete zaparkovat na stejné straně směrem do Ostrovačic u sokolovny a nebo na protější straně u campu Alpa směrem k přivaděči.

Pokud máte potíže najít nás, neváhejte nás kontaktovat na:
+420 608 516 291

Obraťte se na nás

Poskytneme Vám konzultaci zdarma

Nejčastější dotazy

Naše prioritou je osobní přístup. Každý kurz má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Je to ucelený a propojený koncept na jednom místě, kde najdete zdravý pohyb v některé z vámi vybraných lekcí, relaxaci na různých masážích, péči o duši na kineziologii a homeopatii alternativní medicínu.
Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.