Kondiční cvičení

Posuňte vaše fyzické a psychické limity.


Co vás čeká na lekci?

Na lekci Kondičního cvičení zažijete něco, co se slovy těžko popisuje! Připravte se na pestrý mix tréninkových metod, od kondičních až po vytrvalostní, vše přizpůsobené tak, aby vás bavilo a zároveň posílilo. Začneme jemným rozcvičením, které zahrnuje masáže chodidel a lehké cvičení pro probuzení celého těla. Pak samotnou rozcvičku , kde využijeme různé pomůcky – bosu, žebříky, švihadla a mnoho dalších, ale někdy si vystačíme jen s vlastní vahou. Následuje hlavní část tréninku s různým náčiním pro každý typ cvičení, abyste si mohli vyzkoušet různé styly a najít to, co vás nejvíce baví. Když už si budete myslet, že jste dali do cvičení vše, přijde naše speciální "vyšvihání" pro extra dávku endorfinů. Na závěr vás čeká relaxační protažení, abyste odcházeli s úsměvem na tváři.

 

Lekce, které jsou v rezervačním systému označeny jako „Lekce Kondiční cvičení + KUMITE“ se liší v tom, že v rámci rozcvičky jsou zařazeny úderové a kopové techniky do úderových aparátů (lapy či pytle) a zápasy v postoji.

 

Kondiční cvičení

Komplexní trénink

Procvičení od hlavy až k patě. Naše lekce navržené tak, abyste posílili celé tělo a to i do hloubky. Nechybí ani závěrečná kompenzace a protažení.

 

Různorodost

Každá lekce je jedinečná. Využíváme širokou škálu nářadí jako např. TRX, kettlebells, bedny, gumy, balanční pomůcky a metod pro maximální motivaci a zábavu.

 

Osobní přístup

Naše malé skupinové lekce zaručují, že získáte individuální pozornost a podporu, kterou potřebujete k dosažení svých cílů.

 

Pro koho je kondiční cvičení vhodné:

  • Pro ty, kdo hledají osobní přístup v malých skupinách.

  • Pro milovníky rozmanitosti, od HIIT přes kruhové tréninky až po zdravotní cvičení.

  • Pro všechny úrovně zkušeností, od začátečníků po pokročilé.

  • Pro ty, kdo si cení komunitní atmosféry a přátelského prostředí pro cvičení.

Cena:

Jednorázová lekce v délce 1hod. 15min. (6 osob ve skupině) 300,- Kč

Permanentka na 10 lekcí 2 500,- Kč

Nejčastější dotazy

Odpověď: Naše prioritou je osobní přístup. Každá lekce má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Odpověď: Naše lekce kondičního cvičení jsou jedinečné v tom, že nabízejí jak různorodé tréninky - od HIIT po kruhové cvičení - tak využívají širokou škálu nářadí a náčiní pro maximální motivaci a zábavu, i závěrečné protažení a relaxaci. Kromě toho zde najdete komunitu lidí s podobným vnímáním a přátelskou atmosféru pro cvičení.
Odpověď: Bez obav! Naše kondiční lekce jsou pečlivě navrženy tak, aby vyhovovaly všem, bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti. Náš zkušený lektor je zde, aby vám nabídl alternativní varianty cviků, které jsou přizpůsobené vašim schopnostem. U nás se nemusíte obávat, že byste nestíhali nebo nezvládali.

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud jsou plná, zaparkujte směrem do Ostrovačic u sokolovny nebo naproti u campu Alpa směrem k přivaděči. Neparkujte prosím před garáží.

Pokud máte potíže najít nás,
neváhejte nás kontaktovat na +420 608 516 291