Kondiční cvičení

Kondiční cvičení

Zkuste něco nového a procvičte své tělo do hloubky!

Co vás čeká na lekci?

To nejde popsat, to musíte zažít! Každá lekce je unikátní zážitek. Očekávejte kombinaci různých tréninkových metod a typů tréninků s využitím široké škály náčiní pro maximální diverzitu a zábavu. 

V úvodu každé lekce trochu „provětráme“ fascie, ať se nám lépe cvičí. Masírujeme chodidlo míčkem, prošviháme končetiny i trup a následuje rozehřátí. To je pokaždé jiné, protože pomůcek v Tělárně máme spoustu – bosu, bedýnky, žebřík, kloboučky, lana, švihadla, ale umíme to i pouze s vlastním tělem. Chybět nesmí kloubní mobilizace.

Následuje samotný trénink. Těch je opět mnoho typů - kondiční, intervalový, tabata, HIIT, vytrvalostní, silový, kruhové atd. A opět se na něm velmi pravděpodobně potkáte s různým náčiním a nářadím, ať už je to závěsný TRX systém, mini a maxi bandy, thera bandy, Gun-eX, expandery, flexi bary, overbally, gymbally, čočky, bulgarian bagy, kettlebelly, medicinbaly, lehké jednoruční činky, žebřiny či hrazdy a tak dále a tak dále. Může se ale opět stát, že trénink proběhne bez jakéhokoliv náčiní. Naopak co se rozhodně nestane je to, že byste jeli nějaký trénink dvakrát :-) 

A to ještě stále nekončíme. Když už si myslíte, že máte nejhorší za sebou, přichází něco, čemu já říkám vyšvihání, ale někteří klienti to nazývají „finálním doražením“ :-) Tady pracujeme na fyzičce a s dechem, snažíme se vyždímat z těla ještě trochu potu a vyplavit množství endorfinů. 

Tak a teprve teď je čas na zasloužený oddech a naprosto nezbytné protažení a kompenzaci. Opět s pomůckami či bez, každopádně už se šťastným úsměvem na tváři :-)

Pokud byste snad v rezervačním systému viděli „Lekce Kondiční cvičení + KUMITE“, tak ta se liší v tom, že v rámci rozcvičky jsou zařazeny úderové a kopové techniky do úderových aparátů (lapy či pytle) a zápasy v postoji. 

 

 

Komplexní trénink

Procvičení od hlavy až k patě. Naše lekce navržené tak, abyste posílili celé tělo a to i do hloubky. Nechybí ani závěrečná kompenzace a protažení. Buď vás to chytne a už nebudete chtít jinam nebo už nikdy nepřijdete :-)

 

Různorodost

Každá lekce je jedinečná. Využíváme širokou škálu nářadí jako např. TRX, kettlebells, bedny, gumy, balančních pomůcek a metod pro maximální motivaci a zábavu.

 

Osobní přístup

Naše malé skupinové lekce zaručují, že získáte individuální pozornost a podporu, kterou potřebujete k dosažení svých cílů.


 

Pro koho je kondiční cvičení vhodné:

  • Pro ty, kdo hledají osobní přístup v malých skupinách.

  • Pro milovníky rozmanitosti, od HIIT po kruhové tréninky.

  • Pro všechny úrovně zkušeností, od začátečníků po pokročilé.

  • Pro ty, kdo si cení komunitní atmosféry a přátelského prostředí pro cvičení.

Cena:

Jednorázová lekce v délce 1hod. 15min. (6 osob ve skupině) 300 Kč

Permanentka na 10 lekcí 2 500 Kč

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud již není volné místo, můžete zaparkovat na stejné straně směrem do Ostrovačic u sokolovny a nebo na protější straně u campu Alpa směrem k přivaděči.

Pokud máte potíže najít nás, neváhejte nás kontaktovat na:
+420 608 516 291

Obraťte se na nás

Poskytneme Vám konzultaci zdarma

Nejčastější dotazy

Naše prioritou je osobní přístup. Každý kurz má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Je to ucelený a propojený koncept na jednom místě, kde najdete zdravý pohyb v některé z vámi vybraných lekcí, relaxaci na různých masážích, péči o duši na kineziologii a homeopatii alternativní medicínu.
Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.