EMS trénink

Efektivní způsob, jak dosáhnout lepší fyzické kondice.


Co vás čeká na 1. lekci?

Na první lekci EMS vás čeká úvodní seznámení s technologií elektro - myo - stimulace a jejími výhodami. Trenér/ka vám vysvětlí princip fungování EMS a provede vás krátkou diagnostikou, aby zjistil/a vaše individuální potřeby a cíle. Poté vám pomůže obléknout speciálí tréninkový oblek s elektrodami, které budou stimulovat vaše svaly během cvičení. V prvních pěti munutách se seznámíte s impulzy a násedně absolvujete svůj první zkušební dvanáctiminutový trénink, během kterého budete provádět různé cviky pod dohledem trenéra/ky. Každý další trénink už probíhá po dobu dvaceti minut.

 

Trénink probíhá na přístroji "miha bodytec II medical" německého výrobce. 

EMS trénink

 

Efektivní posilování

Elektrody stimulují hluboké svalové vrstvy, které běžné cvičení často nezasáhne, což vede k efektivnějšímu celotělovému posilování svalů. 

 

Úspora času

Krátký a intenzivní trénink šetří čas, což je ideální pro ty, kteří mají nabitý program. EMS trénink trvá pouze 20 min. a stačí ho absolvovat jen 1x v týdnu.

 

Nízké riziko zranění

EMS trénink je šetrný ke kloubům a šlachám, což snižuje riziko zranění ve srovnání s tradičním posilováním. Výsledkem je zlepšený svalový tonus, síla a vytrvalost.

 

Pro koho je EMS vhodné?

EMS je vhodné pro široké spektrum lidí, včetně těch, kteří chtějí zlepšit fyzickou kondici, posílit svaly, zhubnout nebo se zotavit po zranění. Také je přínosné pro seniory a jedince s chronickými bolestmi či omezenou pohyblivostí, díky šetrnému přístupu ke kloubům a šlachám. EMS trénink aktivuje 95% svalů v těle, což je benefit, který v zásadě ocení každý. Aktivace svalů totiž přináší zvýšené spalování kalorií (hubnutí), zpevnění svalů (odstranění bolesti zad) či zvýšení výkonu svalů (lepší fyzická kondice).

 

V případě výskytu následujících "ABSOLUTNÍCH" kontraindikací NENÍ celotělový EMS trénink povolen:

 • - akutní virové nebo bakteriální onemocnění
 • - nedávno prodělaná operace
 • - arterioskleróza , poruchy krevního oběhu
 • - stenty a bypassy, méně jak 6 měsíců od operace
 • - neléčený vysoký krevní tlak
 • - cukrovka 
 • - těhotenství
 • - elektrické implantáty, kardiostimulátor
 • - srdeční arytmie
 • - nádor a rakovina
 • - poruchy srážlivosti krve, sklony ke krvácení (hemofilie)
 • - neurologická onemocnění, epilepsie
 • - břišní nebo tříselná kýla
 • - pod vlivem alkoholu, drog a jiných návykových látek

 

Cena: 

První nebo jednorázová lekce v délce 30min. 790,- Kč

Permanentka na 10 tréninků po 30min. 6 900,- Kč

Speciální funkční oblečení 1 500,- Kč

Nejčastější dotazy

Odpověď: Ano, lékařské studie prokazují, že EMS trénink je vysoce účinný způsob posílení svalů pánevního dna a díky aktivaci svalů hlubokého stabilizačního systému, významně napomáhá k odstranění bolesti zad.
Odpověď: EMS trénink je pro naše tělo fyzický výkon, proto doporučujeme 1,5 až 2 hodiny před tréninkem svačinu bohatou na sacharidy a dostatečné doplnění tekutin před tréninkem i po něm.
Odpověď: Při konvenčním tréninku dochází pomocí signálu z nervového systému ke kontrakci svalstva a pohybu. Při EMS tréninku jsou svaly aktivovány stejným elektrickým impulzem, který přichází z vnějšku. Sval nerozezná, zda přichází impulz z mozku nebo z elektrody a reaguje přirozenou kontrakcí.

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud jsou plná, zaparkujte směrem do Ostrovačic u sokolovny nebo naproti u campu Alpa směrem k přivaděči. Neparkujte prosím před garáží.

Pokud máte potíže najít nás,
neváhejte nás kontaktovat na +420 608 516 291