Markéta Burianová


Markéta Burianová

Zkušená masérka a expertka na péči o matky a děti. Absolvovala kurzy pro poporodní duly u České asociace dul a laktační poradenství u společnosti Mamila, nabízí podporu novým matkám a vede rituál uzavírání kostí pro zotavení po porodu. Jako průvodkyně v lesní školce propojuje přírodu s výchovou dětí a jako trenérka karate přináší energii a dynamiku do své práce.

 

Obraťte se na nás

Pokud si nejste s čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat.

Nejčastější dotazy

Odpověď: Naší prioritou je osobní přístup. Každá lekce má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Odpověď: Tělárna Kříž není jen obyčejná tělocvična, je to svět, kde se snoubí zdravý pohyb, relaxace a péče o duši. U nás najdete nejen širokou škálu fitness lekcí přizpůsobených vašim potřebám, ale také možnost uvolnění s našimi masážemi a podporu pro vaši duševní pohodu prostřednictvím kineziologie a homeopatie. Vše pod jednou střechou a s jedinečným přístupem.
Odpověď: Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.