Martin Staníček


Martin Staníček

Zkušený masér a pedagog, nabízí širokou škálu masážních technik, včetně Trigger points, ABS a Tejpování. Jeho dovednosti jsou doplněny kurzy Baňkování, Mobilizace a Myofasciálních technik. Martin, který je také středoškolský učitel a zakladatel karate oddílu Fudokan karate Brno, spojuje svou odbornost v masážích s hlubokou vášní pro vzdělávání a fyzickou aktivitu.

rekvalifikační kurz masér - květen 2019

kurz Trigger points – březen 2019

kurz ABS (antiblokační systém) – červen 2019

kurz Tejpování – srpen 2019

kurz ABS II – červen 2020

kurz Thajské masáže – srpen 2020

kurz Baňkování – leden 2022

kurz Mobilizace – březen 2022

kurz Myofasciální techniky – květen 2022

kurz Tejpování (online) – srpen 2022 

Obraťte se na nás

Pokud si nejste s čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat.

Nejčastější dotazy

Odpověď: Naší prioritou je osobní přístup. Každá lekce má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Odpověď: Tělárna Kříž není jen obyčejná tělocvična, je to svět, kde se snoubí zdravý pohyb, relaxace a péče o duši. U nás najdete nejen širokou škálu fitness lekcí přizpůsobených vašim potřebám, ale také možnost uvolnění s našimi masážemi a podporu pro vaši duševní pohodu prostřednictvím kineziologie a homeopatie. Vše pod jednou střechou a s jedinečným přístupem.
Odpověď: Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.