Martin Staníček

Martin Staníček

masér

rekvalifikační kurz masér kurz Trigger points – březen 2019 kurz ABS (antiblokační systém) – červen 2019 kurz Tejpování – srpen 2019 kurz ABS II – červen 2020 kurz Thajské masáže – srpen 2020 kurz Baňkování – leden 2022 kurz Mobilizace – březen 2022 kurz Myofasciální techniky – květen 2022 kurz Tejpování (online) – srpen 2022 Středoškolský pedagog oboru matematika – informatika – zeměpis. Hlavní trenér a zakladatel oddílu Fudokan karate Brno. Otec dvou dětí. K masírování se dostal díky cvičení karate-do a také náhodě. Na vlastní kůži vyzkoušel účinnost masáží během trénování a závodění. Masáže a jejich účinek na sportovce ho natolik zaujaly, že v květnu 2019 absolvoval rekvalifikační kurz. Od té doby se v této oblasti dále vzdělává.

Obraťte se na nás

Poskytneme Vám konzultaci zdarma

Nejčastější dotazy

Naše prioritou je osobní přístup. Každý kurz má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Je to ucelený a propojený koncept na jednom místě, kde najdete zdravý pohyb v některé z vámi vybraných lekcí, relaxaci na různých masážích, péči o duši na kineziologii a homeopatii alternativní medicínu.
Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.