Ondřej Kříž


Ondřej Kříž

Ondřej Kříž, váš zasvěcený kondiční trenér a trenér bojových umění, v sobě spojuje široké spektrum zkušeností. S bývalým statusem reprezentanta v karate nese na svých bedrech nejen černý pás, ale také cenné poznatky z mezinárodních soutěží. Absolvent Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity a spoluzakladatel oddílu Karate Dragons Rosice. Ondra přináší do svého trenérského přístupu vášeň pro kondiční trénink spojenou s precizním porozuměním bojových umění.

Jeho odbornost se neomezuje pouze na fyzickou přípravu, ale také zdůrazňuje psychickou odolnost a sebevědomí. Jeho cílem je vést své klienty k dosažení optimální fyzické kondice, zároveň rozvíjet jejich dovednosti v bojových uměních a přinášet jim inspiraci k celkovému rozvoji osobnosti. S Ondrou není kondiční trénink pouze cvičením, ale komplexním dobrodružstvím vedoucím k optimálnímu zdraví a životnímu přínosu.

  • reprezentant ČR v karate 2004-2022 - 1. místo MČR a ME, 3. místo MS
  • trenérská praxe od roku 2007
  • absolvent Fakulty sportovních studií Masarykovy Univerzity - 2009/2014
  • bakalářský studijní obor: Speciální edukace bezpečnostních složek 2009/2012
  • magisterský studijní obor: Aplikovaná sportovní edukace bezpečnostních složek 2012/2014
  • diplomovaný trenér I. třídy licence A - specializace karate 2014
  • černý pás v karate: 3. Dan ČSKe a Okinawa Goju-ryu Karate-do Kyokai 2016
  • rekvalifikační program: Instruktor zdravotní tělesné výchovy 2022/2023

Obraťte se na nás

Pokud si nejste s čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat.

Nejčastější dotazy

Odpověď: Naší prioritou je osobní přístup. Každá lekce má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Odpověď: Tělárna Kříž není jen obyčejná tělocvična, je to svět, kde se snoubí zdravý pohyb, relaxace a péče o duši. U nás najdete nejen širokou škálu fitness lekcí přizpůsobených vašim potřebám, ale také možnost uvolnění s našimi masážemi a podporu pro vaši duševní pohodu prostřednictvím kineziologie a homeopatie. Vše pod jednou střechou a s jedinečným přístupem.
Odpověď: Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.