Relaxační masáž

Uvolněte vaše svaly a obnovte harmonii těla a mysli.


Co vás na masáži čeká?

Připravte se na hlubokou relaxaci s naší relaxační masáží. Tato masáž je navržena tak, aby uvolnila vaše svaly a spustila biochemické procesy v těle, které snižují vnímání bolesti, zlepšují náladu a poskytují duševní regeneraci. Během masáže dojde k úpravě hladiny stresových hormonů, což vede k výrazné duševní obnově a snížení stresu. Naše relaxační masáž je jemnější a pomalejší než tradiční regenerační masáže, probíhá v prostředí s uklidňujícím světlem a relaxační hudbou. Naše pozornost se zaměřuje především na oblast šíje a zad, což je ideální pro uvolnění napětí v těchto klíčových oblastech. Dopřejte si tuto masáž a znovuobjevte pocit klidu a harmonie.

Relaxační masáž

Přináší hloubkové uvolnění

Masáž je navržena tak, aby vám přinesla skutečnou pohodu a hlubokou relaxaci.

 

Snižuje svalovou bolest

Pomáhá uvolňovat svaly , což může snížit bolest spojenou s napětím.

 

Zlepšuje koncentraci

Relaxace přispívá ke zvýšení mentální klarity a koncentrace.

Pro koho je masáž vhodná:

  • Doporučuje se při stavech po fyzickém vyčerpání nebo při svalové únavě.

  • Je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, poúrazové stavy nebo při rekonvalescenci.

  • Pro všechny - muže, ženy, sportovce, nesportovce všech věkových kategorií.

Cena:

Masáž v délce 1 hod. 900,- Kč

Obraťte se na nás

Pokud si nejste s čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat.

Nejčastější dotazy

Odpověď: Relaxační masáž je zkušeným masérem prováděna jemnými hmaty, které mají za cíl dosáhnout celkového uvolnění a regenerace těla. Tato masáž je plně přizpůsobena individuálním potřebám klienta a může se zaměřit i na problematické partie těla. V případě potřeby lze také použít hlubší masážní techniky k rozrušení svalových zatvrdlin.
Odpověď: Relaxační masáž má řadu pozitivních účinků na tělo. Přímým působením masáže dochází ke zlepšení kvality kůže, odstranění zrohovatělých buněk a otevření pórů. To vede k lepšímu buněčnému dýchání a chemickým procesům v pokožce. Masáž také zvyšuje prokrvení kůže a podkoží, což znamená zvýšený přísun kyslíku, živin a imunoglobulinů, což podporuje obranyschopnost organismu.