Trigger points

Cesta k uvolnění svalových napětí a úlevě od bolesti.


Co vás čeká na masáži?

Naše hloubková masáž se specializuje na práci s trigger body, což jsou místa ve svalech, která často způsobují bolest a nepohodlí. Tyto body mohou vyvolávat bolest v jiných částech těla, jako jsou ramena, lokty, kolena, nebo dokonce brnění v rukou a nohou. Trigger points masáž pomáhá uvolnit svalové napětí a odstranit tyto nepříjemné příznaky. Během masáže kombinujeme různé tlaky na tyto body s intenzivním rozmasírováním okolní oblasti, což pomáhá odplavit toxiny z postiženého svalu. Už po první masáži budete cítit významnou úlevu od bolesti. Pro dlouhodobou úlevu doporučujeme pravidelnou udržovací terapii jednou měsíčně.

Trigger points

Hloubkové propracování svalstva

Odstraňuje myogelosy, spasmy, svalový hypertonus a obnovuje přirozenou délku svalových vláken.

 

Prevence zranění

Pravidelná masáž může předejít vzniku svalových a kloubních problémů

 

Zlepšení krevního oběhu

Podporuje cirkulaci krve, což přináší živiny a kyslík do postižených oblastí.

Pro koho je masáž vhodná:

  • Pro osoby trpící svalovými bolestmi způsobenými dlouhodobým pracováním na počítači nebo pravidelným sportováním.

  • Pro ty, kteří systematicky zatěžují určité svalové skupiny.

  • Pro jedince, kteří potřebují uvolnění hlubokých svalových vrstev, zejména kolem páteře nebo v oblasti dolních či horních končetin.

 

Cena:

Masáž v délce 1 hod. 900,- Kč

Obraťte se na nás

Pokud si nejste s čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat.

Nejčastější dotazy

Odpověď: Trigger point (dále již TrP) je zjednodušeně stažené svalové vlákno. TrP je popsán jako zvýšeně drážděný bod ve svalu spojený s ohraničeným bolestivým uzlíkem uvnitř tuhého svalového snopce. Může být spontánně bolestivý, nebo bolestivý pouze při stlačení.
Odpověď: Obvykle se projevuje například při masírování krku zezadu, kdy bolest vystřeluje do zadní části hlavy nebo z místa pod lopatkou do lokte. Další z mnoha obvyklých případů je, když bolest z dolní části zad vystřeluje do hýždí nebo dolní části břicha.