Petra Kopečná

Petra Kopečná

kinezioložka a masérka

absolventka Mendelovi zemědělské a lesnické univerzity v Brně, obor Finance od roku 2004 se zabývám vedením účetnictví a zpracováním daňových přiznání, od roku 2008 výlučně jako OSVČ facilitátorka metody KINEZIOLOGIE ONE BRAIN – studium v letech 2020–2023 absolventka různých kurzů v oblastech zdravého životního stylu, přírodního léčení a osobního rozvoje (jako např. bylinky, Bachova květová terapie, Access Bars, cvičení Čchi-kung, Tai-chi, Reiki, Fonoforéza, apod.) absolventka ročního energetického a emočního výcviku Cesty 12-ti drah absolventka Základního kurzu Zen Shiatzu 2023 – kurz Energetické medicíny 2022 – 2023: 2. ročník Shiatzu akademie

Obraťte se na nás

Poskytneme Vám konzultaci zdarma

Nejčastější dotazy

Naše prioritou je osobní přístup. Každý kurz má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Je to ucelený a propojený koncept na jednom místě, kde najdete zdravý pohyb v některé z vámi vybraných lekcí, relaxaci na různých masážích, péči o duši na kineziologii a homeopatii alternativní medicínu.
Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.