Petra Kopečná


Petra Kopečná

Zkušená kinezioložka, která se od roku 2020 intenzivně věnuje metodě KINEZIOLOGIE ONE BRAIN. Její vzdělání a zkušenosti zahrnují také řadu kurzů v oblasti přírodního léčení a osobního rozvoje, včetně energetického a emočního výcviku Cesty 12-ti drah a Zen Shiatzu. Petra kombinuje tyto dovednosti, aby nabídla komplexní a holistický přístup k léčení.

Facilitátorka metody KINEZIOLOGIE ONE BRAIN – studium v letech 2020–2023.

Absolventka různých kurzů v oblastech zdravého životního stylu, přírodního léčení a osobního rozvoje (jako např. bylinky, Bachova květová terapie, Access Bars, cvičení Čchi-kung, Tai-chi, Reiki, Fonoforéza, apod.).

Absolventka ročního energetického a emočního výcviku Cesty 12-ti drah.

Absolventka Základního kurzu Zen Shiatzu 2023 – kurz Energetické medicíny 2022 – 2023: 2. ročník Shiatzu akademie.

Obraťte se na nás

Pokud si nejste s čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat.

Nejčastější dotazy

Odpověď: Naší prioritou je osobní přístup. Každá lekce má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Odpověď: Tělárna Kříž není jen obyčejná tělocvična, je to svět, kde se snoubí zdravý pohyb, relaxace a péče o duši. U nás najdete nejen širokou škálu fitness lekcí přizpůsobených vašim potřebám, ale také možnost uvolnění s našimi masážemi a podporu pro vaši duševní pohodu prostřednictvím kineziologie a homeopatie. Vše pod jednou střechou a s jedinečným přístupem.
Odpověď: Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.