Kineziologie

Ing. Petra Kopečná

Jsem průvodce při terapii metodou KINEZIOLOGIE ONE BRAIN Three in One concept.

Pomocí této metody pomáhám lidem ke šťastnějšímu, plnohodnotnějšímu a autentičtějšímu životu.

Co je náplní mé práce?

Provádím klienty tzv. kineziologickým odblokováním, kdy odstraněním negativních zážitků z minulosti je schopen v současnosti žít plnohodnotnější život.

Kineziologie One Brain vám může pomoci s/ se:

  • stresem, strachem, studem a dalšími negativními pocity

  • bolestmi hlavy, zad

  • poruchami učení a chování

  • fobiemi a závislostmi

  • zvýšením sebevědomí

  • zlepšením vztahů

  • zlepšením komunikace

  • zlepšením schopností učení

  • apod.Pro koho je tato metoda vhodná?

V podstatě pro každého. Kontraindikace žádné nejsou. Mohou ji absolvovat děti i těhotné ženy.

Jedna podmínka tu ale vlastně je :-)

Je to jen pro člověka, který na sobě opravdu chce pracovat a který věří, že to, jak život prožívá, může ovlivnit jen on sám. Druhé nezměníme. Jediné, co můžeme udělat, je změnit náš úhel pohledu na danou situaci. A k tomu může přispět metoda KINEZIOLOGIE ONE BRAIN. Změníme-li na danou situaci úhel pohledu, pak se mohou dít zázraky.

Jak samotný kineziologický odblok probíhá?

Sezení trvá 1,5 – 2 hodiny.

Nejprve si povykládáme o tom, co Vás trápí. Půjdeme i trošku do hloubky :-)

Poté začneme pracovat už přímo metodami One Brain. K tomu se využívá svalový test. Jemným stláčením Vašich rukou se budeme těla ptát. Podle jeho reakce (zda je přítomen stres či nikoli) uděláme několik korekcí ke zharmonizování těla (podrobnější popis metody viz níže).

Najdeme věk, kdy došlo k energetické blokaci, a v situaci, která tehdy nastala, uvolníme negativní emoce. Vše probíhá velmi jemně, jen do hloubky, do které nás Vaše tělo pustí.

Po zharmonizování těla a uvolnění energetických blokád si pod mým vedením sám najdete způsob, jakým lze příčinu vašeho nynějšího stresu řešit jiným, pro vás prospěšnějším, způsobem než doposud.

Podrobnější popis metody KINEZIOLOGIE ONE BRAIN a jejich nástrojů

Je to velmi účinná, jemná a bezpečná technika, kterou lze rychle a jemně nalézt příčinu a řešení jakéhokoli fyzického či psychického problému, který vznikl v minulosti na základě silného emočního prožitku a uložil se v těle ve formě energetické blokády.

Energetická blokáda může způsobovat jak fyzické potíže (tělo někde zatuhne a energie v něm neproudí tak, jak by měla), tak potíže spočívající v tom, že nedokážeme v dané situaci reagovat pro nás prospěšným způsobem. Mezi projevy energetických blokád řadíme např. bolest hlavy, zad, alergie, různé typy závislostí, ale i dyslexii a další poruchy učení i chování.

Odstraněním negativních emocí, stresu a nefunkčních modelů chování z minulosti můžeme v přítomnosti uskutečnit nové volby a tím změnit svoji budoucnost.

KINEZIOLOGIE ONE BRAIN využívá velmi účinný nástroj, a sice svalový test. Jemným stláčením rukou naše těla „odpovídají“. Tělo reaguje na každý stres, aniž si to uvědomujeme. Díky tomu můžeme rychle najít příčinu stresu, emočních bloků nebo spouštěče problému.

Na zharmonizování těla a mozku a tím rozpuštění blokád na fyzické úrovni používá tato metoda tzv. korekce. Jsou to jednoduché cviky, pohyby, doteky.