Sebeobrana

Naučte se ochránit sebe i své blízké.


Co vás čeká?

V rámci lekce se dozvíte, jak rozpoznat a předcházet nebezpečným situacím, efektivně komunikovat s agresorem a, pokud dojde k nejhoršímu, jak se aktivně bránit. Naše praktické lekce, vedené odborníkem, jsou ideální pro každého bez ohledu na předchozí zkušenosti se sebeobranou. Lekce je vhodná pro účastníky od 15 let výše a poskytne vám nejen dovednosti, ale i důvěru v to, že dokážete situaci zvládnout.

Sebeobrana

Prevence

Udělejte vše pro to, aby nebezpečná situace vůbec nevznikla.

 

Komunikace

Když už vznikne, komunikujte!

 

Obrana

Pokud ani to nepomůže, buďte připraveni a braňte se!

Pro koho je sebeobrana vhodná:

  • Pro ty, kdo se chtějí umět bránit.

  • Pro začátečníky a mírně pokročilé.

  • Pro ty, kdo hledají osobní přístup v malých skupinách.

  • Pro ty, kdo si cení komunitní atmosféry a klidného prostředí pro cvičení.

Jednorázová lekce (min.4 max 8 osob ve skupině) 350,- Kč

Permanentka na 10 lekcí 3 000,- Kč

 

Nejčastější dotazy

Odpověď: Pro naše lekce si oblékněte pohodlné oblečení vhodné pro běžné nošení, které může být vystaveno náročnějšímu zacházení. Ideální je starší civilní oděv, ve kterém se budete cítit svobodně a pohodlně.
Odpověď: Fyzická zdatnost není předpokladem pro účast na lekci, ale pokud ji máte, jistě to bude vaší výhodou. Lekce je koncipovaná tak, aby byla přístupná a efektivní pro každého bez ohledu na úroveň fyzické kondice.
Odpověď: Ano, je možné vynechat některé lekce, ale mějte na paměti, že vám mohou chybět důležité informace a dovednosti. Stejně tak je možné se zúčastnit pouze některých lekcí, ale vědomosti z nich mohou být mimo kontext celé lekce. Doporučujeme se zúčastnit všech lekcí pro maximální prospěch a pochopení.

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud jsou plná, zaparkujte směrem do Ostrovačic u sokolovny nebo naproti u campu Alpa směrem k přivaděči. Neparkujte prosím před garáží.

Pokud máte potíže najít nás,
neváhejte nás kontaktovat na +420 608 516 291