Soňa Woffová


Soňa Woffová

Soňa Woffová, naše vášnivá lektorka zdravotního cvičení, jógy a jógy ve vzduchu, přináší do naší komunity bohatý mix znalostí a dovedností. Jako kvalifikovaná homeopatka a milovnice ajurvédy zdůrazňuje celkový přístup k zdraví a pohodě.

S odhodláním k optimálnímu fyzickému blahu vede skupinová i individuální cvičení, která spojují sílu jógy s inovativními prvky, jako je jóga ve vzduchu. Její odborný přístup a citlivost v homeopatii poskytují klientům komplexní podporu pro dosažení celkové rovnováhy.

Soňa není pouze lektorkou, ale průvodcem k celkovému zdraví a pohodě, který kombinuje tradiční metody s moderním přístupem k pohybu a péči o tělo.

 

absolventka Bachova mezinárodního vzdělávacího programu pro Bachovy květové esence 2015

absolventka České školy klasické homeopatie 2017

rekvalifikační program: Instruktor jógy 2021 / 2022

kurz: Lektor jógy ve vzduchu - pro začátečníky 2020

kurz: Lektor jógy ve vzduchu - anatomické souvislosti 2021

kurz: Lektor akrobatické jógy ve vzduchu 2021

kurz: Pánevní dno pro instruktory jógy a fitness 2021

rekvalifikační program: Instruktor zdravotní tělesné výchovy 2022 / 2023

kurz: Jóga jako (SELF) terapie 2023

kurz: Jóga a terapie, ájurvéda a zdraví v souvislostech 2023

kurz: Ájurvéda v životě i v jógové praxi 2024

kurz: Obličejová jóga 2024

 

Obraťte se na nás

Pokud si nejste s čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat.

Nejčastější dotazy

Odpověď: Naší prioritou je osobní přístup. Každá lekce má omezený počet účastníků na maximálně 6 osob, což nám umožňuje věnovat každému individuální pozornost a podporu.
Odpověď: Tělárna Kříž není jen obyčejná tělocvična, je to svět, kde se snoubí zdravý pohyb, relaxace a péče o duši. U nás najdete nejen širokou škálu fitness lekcí přizpůsobených vašim potřebám, ale také možnost uvolnění s našimi masážemi a podporu pro vaši duševní pohodu prostřednictvím kineziologie a homeopatie. Vše pod jednou střechou a s jedinečným přístupem.
Odpověď: Bez obav! Naše lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Naši instruktoři vám rádi poskytnou alternativní cviky a budou vás podporovat během celé lekce.