Sportovní masáž

Zkraťte regenerační dobu po sportovním výkonu.


Co vás na masáži čeká?

Sportovní masáž je klíčovou součástí tréninku pro amatérské i vrcholové sportovce, kteří touží dosáhnout nejlepších výsledků a minimalizovat riziko trvalého zranění. Během intenzivního sportovního výkonu se svaly namáhají a hromadí se v nich kyselina mléčná, což způsobuje bolest. Sportovní masáže pomáhají odplavit tuto kyselinu a urychlit regeneraci svalů. Masáž je zaměřena specificky na svalové skupiny, které jsou při konkrétním sportovním výkonu nejvíce zapojeny. Doporučujeme masáž před i po tréninku, protože pomáhá prohřát a připravit svaly na náročnou aktivitu, a zároveň přispívá k celkové pohodě.

Sportovní masáž

Uvolňuje svaly

Pomáhá odstranit napětí a ztuhlost ve svalové tkáni.

 

Uvolnění kloubů

Pomáhá uvolnit svalstvo v oblasti kloubů a tím zvyšuje rozsahu pohybu v kloubech.

 

Optimalizuje výkon

Zvyšuje pružnost svalů a tím přispívá k zlepšení sportovního výkonu.

Pro koho je masáž vhodná:

  • Je ideální pro všechny aktivní sportovce, bez ohledu na úroveň jejich sportovního výkonu, ať už jsou amatéři či vrcholoví sportovci.

  • Pro ty, kteří chtějí připravit své tělo na plánovaný sportovní výkon a zároveň se zbavit únavy po něm.

  • Pro jedince, kteří potřebují uvolnit namožené a ztuhlé svaly po fyzické aktivitě.

  • Masáž je také skvělou volbou pro ty, kteří si přejí zažít jemný a laskavý dotek, který podpoří jejich celkovou pohodu a relaxaci.

Cena:

Masáž v délce 1 hod. 900,- Kč

Obraťte se na nás

Pokud si nejste s čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat.

Nejčastější dotazy

Odpověď: Klasická masáž jednoduše uvolňuje a harmonizuje tělo, zmírňuje bolest a zvyšuje efektivitu regenerace. Sportovní masáž může být buď povzbuzující a prokrvující pro konkrétní svalové skupiny, nebo sloužit jako součást rehabilitace.
Odpověď: Nejvhodnější je nosit pohodlné a prodyšné oblečení, pokud nemáte v plánu svlékat se úplně. Nejlepší volbou je sprcha před masáží, protože čistá pokožka lépe absorbuje masážní oleje, které přispívají k jejímu zdraví.