Jóga

Naše jóga je jako balzám pro tělo i duši.


Co vás čeká na lekci?

Představte si místo, kde můžete na chvíli utéct od každodenního shonu a znovu najít svůj vnitřní klid. Naše lekce jsou klidné, pomalé a zaměřené na správné provedení ásán a práci s dechem, inspirované tradiční Hathajógou. U nás není důležité, jak hluboko se dokážete ohnout, ale jak se při tom cítíte. Přijďte objevit, jak jóga může pozitivně ovlivnit vaše tělo, mysl a celkové pohodlí. Po naší lekci jógy budete odcházet nejen s uvolněným tělem, ale i s pocitem klidu a obnovené energie.

Jóga

Jóga jak se patří

Procvičení od hlavy až k patě s důrazem na správné provedení asán. Včetně dechových technik a závěrečné relaxace.

 

Různorodost

Každá lekce je jedinečná. Využíváme širokou škálu pomůcek (jógové bloky, bolstery, jógové pásky) pro vaše maximální pohodlí v ásanách.

 

Osobní přístup

Přijďte si vyzkoušet, jak může být jóga v malé skupině, kde je na každého brán ohled, příjemná a přínosná.

Pro koho je naše jóga vhodná:

  • Pro ty, kdo hledají osobní přístup v malých skupinách.

  • Pro milovníky jemného protažení.

  • Pro všechny úrovně zkušeností, od začátečníků po pokročilé.

  • Pro všechny věkové kategorie.

  • Pro ty, kdo si cení komunitní atmosféry a klidného prostředí pro cvičení.

Cena:

Jednorázová lekce v délce 1 hod. 15 min.  (6 osob ve skupině) 300,- Kč

Permanentka na 10 lekcí 2 500,- Kč

Nejčastější dotazy

Odpověď: Přijďte především s otevřenou myslí a touhou objevovat. Naše tělocvična je vybavena měkkými podložkami tatami o tloušťce 2,5 cm, které poskytují pohodlný základ pro vaše cvičení. Můžete cvičit přímo na nich, ale pokud máte svou oblíbenou jógovou podložku, klidně si ji přineste. O vše ostatní, včetně pitného režimu, se postaráme my.
Odpověď: Naše lekce jsou unikátní díky jejich schopnosti přizpůsobit se vašim individuálním potřebám a preferencím. Nabízíme široké spektrum jógových stylů - od dynamické power jógy, přes jemnou jin jógu, regenerační restorativní jógu, plynulou vinyása jógu až po relaxační jóga nidru. Zde najdete nejen pestrost stylů, ale také komunitu lidí, kteří sdílejí vaše hodnoty a vnímání, v klidném a podporujícím prostředí.
Odpověď: Bez obav! Naše jóga lekce jsou navrženy tak, aby byly přístupné a příjemné pro všechny úrovně zkušeností, od naprostých začátečníků až po pokročilé. Naše zkušená lektorka vám vždy ráda nabídne alternativní verze cviků, které budou vyhovovat vašim možnostem, a bude vás podporovat a vést během celého cvičení.

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Ostrovačice, Osvobození 110

Parkování

U Tělárny je 5 parkovacích míst. Pokud jsou plná, zaparkujte směrem do Ostrovačic u sokolovny nebo naproti u campu Alpa směrem k přivaděči. Neparkujte prosím před garáží.

Pokud máte potíže najít nás,
neváhejte nás kontaktovat na +420 608 516 291